Санкції проти Росії розширено Мінфіном США: у переліку «міністри» ОРДЛО, «Нічні вовки»

Міністерство фінансів США щойно посилило санкції щодо Росії, розширивши перелік фізичних та юридичинх осіб, щодо яких діють санкції запроваджені попередніми президентськими указами пов'язаними з Росією та Україною.

Санкції проти Росії розширено Мінфіном США: у переліку «міністри» ОРДЛО, «Нічні вовки»
21 Червня 2017 20:45Головне,Новини

Про це йдеться у заяві оприлюдненій на сайті Мінфіну США, повідомляє Голос Америки.

Загалом санкційний список роширено на 38 позицій серед яких увагу приділяють санкції спрямовані проти організації «Нічні вовки», приватної російської військової компанії «Вагнер», численних міністрів т.з. «ЛНР» та інші.

«Таким чином Росія підштовхується до пошуку дипломатичного вирішення», – заявив міністр фінансів США Стівен Мнучін, – «Чинна Адміністрація віддана дипломатичному процесу, який гарантує суверенітет України, і не повинно бути жодного полегшення санкцій доки Росія не виконає свої забов’язання відповідно до Мінських угод».

Із переліком доданих до санкційного списку фізичних та юридичин осіб можна ознайомитись на сайті Мінфіну США.

Оглядачі пов’язують оприлюднення оновлень до санкційного списку із візитом до США президента України Петра Порошенка.

«Санкції США щодо Росії, які пов’язані із ситуацією на Сході України лишатимуться в силі доки Росія повністю не виконає свої забов’язання відповідно до Мінських угод. Санкції США пов’язані із Кримом не будуть зняті доки Росія не припинить окупакцію півострова», – йдеться у заяві на сайті Мінфіну США.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.