Російські хакери атакували 21 штат США під час виборів 2016 року

Уряд США підтвердив, що під час президентських виборів 2016 року, російські хакери атакували виборчі системи в 21 штаті. Більшість спроб були невдалими.

Російські хакери атакували 21 штат США під час виборів 2016 року
24 Вересня 2017 12:46Головне,Новини

Міністерство внутрішньої безпеки США у п’ятницю, 22 вересня, повідомило, що російські хакери намагалися вплинути на результати президентських виборів 2016 року в 21 штаті. Серед них були названі Каліфорнія, Огайо, Вісконсин та інші. Про це пише DW.

Зокрема, адміністратор виборчої комісії Вісконсину Майкл Хаас повідомив, що «хакери російського уряду» атакували систему реєстрації виборців штату в 2016 році. Факт здійснення хакерських атак на виборчі системи також підтвердили в Алабамі, Вашингтоні, Колорадо, Коннектикуті, Міннесоті, Техасі, Флориді та на Алясці.

У більшості випадків спроби хакерських атак були невдалими. Проте в деякі мережі все ж таки було здійснено втручання, визнало міністерство внутрішньої безпеки США.

Напередодні компанія Facebook повідомила, що передасть Конгресу США виявлені нею політичні рекламні оголошення, за допомогою яких влада РФ, імовірно, намагалася втрутитися в хід президентських виборів у США. Сенат США має намір отримати дані з цього питання також у компанії Twitter.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.