Після зимової «сплячки» знову включили Великий адронний колайдер

Гігантський прискорювач атомних частинок Великий адронний колайдер після «зимової сплячки» знову підключений до європейської енергомережі і почав розгін чергового числа невловимих елементів, які покликані розкрити таємницю виникнення Всесвіту.

Після зимової «сплячки» знову включили Великий адронний колайдер
2 Квітня 2018 8:33Головне,Новини

Частина світового наукового співтовариства не забарилася негативно відреагувати на цей запуск, – передає ZIK з посиланням на uagolos.

Чому взимку БАК був занурений в «сплячку», що відомо навіть школярам. Прискорювач споживає стільки електроенергії, що запуск міг би призвести до системної аварії на території більшості країн Європи. Позначення потужності в 13 ТЕВ багато може сказати фахівцям. Між тим, увага скептиків, які представляють академічну науку, приваблюють не енерговитрати.

Незважаючи на потужну, місцями навіть агресивну рекламу унікального прискорювача в CERN, багато вчених виступають проти проведення подібного роду експериментів, які не розраховані стратегічно. Тобто, експериментатори ризикують існуванням людства, не передбачивши всіх можливих наслідків своїх дослідів.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.