НАТО пильно стежитиме за навчаннями РФ та Білорусі «Захід-2017»

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Альянс буде уважно спостерігати за військовими навчаннями Москви у Білорусі та на заході Росії «Захід-2017» наступного місяця.

НАТО пильно стежитиме за навчаннями РФ та Білорусі «Захід-2017»
26 Серпня 2017 8:48Головне,Новини

Про це Столтенберг заявив під час свого візиту до Польщі, повідомляє Європейська правда з посиланням на Reuters.

«Ми будемо дуже уважно стежити за ходом цих навчань («Захід-2017» – Ред.)», – сказав Столтенберг журналістам після зустрічі з польською прем’єркою Беатою Шидло.

«Всі країни мають право проводити навчання своїх збройних сил, але країни також повинні поважати зобов’язання щодо прозорості», – додав він.

Як відомо, російсько-білоруські навчання «Захід 2017» відбудуться 14-20 вересня цього року.

Посол Сполучених Штатів в Естонії Джеймс Мелвілл-молодший заявив, що в кожній балтійській країні буде розміщено по роті у період російських навчань «Захід».

Окрім того, під час навчань Білорусі і Росії «Захід-2017» США подвоять число винищувачів місії повітряної поліції НАТО в Литві.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.