Міноборони озвучило свіжі дані про кількість бойовиків та кадрових військових РФ на Донбасі

За словами Полторака, у терористичних угруповань немає можливостей, щоб рухатися вперед.

Міноборони озвучило свіжі дані про кількість бойовиків та кадрових військових РФ на Донбасі
2 Грудня 2016 22:25Головне,Новини

Міністр оборони України Степан Полторак оцінює сили противника на Донбасі в 30 тис. учасників незаконних збройних формувань і 5,5 тис. кадрових російських військовослужбовців, повідомляє Український тиждень.

«У терористичних угруповань в Донецькій і Луганській областях немає можливостей, щоб рухатися вперед, немає ні рівня підготовки, ні забезпечення, ні морального духу. Їх на Донбасі на сьогодні налічується трохи більше 30 тис. – 1-й і 2-й армійські корпуси і близько 5,5 тис. військовослужбовців регулярних військ РФ», – сказав Полторак.

Міністр зазначив, що наразі ситуація в зоні АТО залишається складною, щодня фіксуються провокації з боку бойовиків. «Ситуація в зоні АТО нестабільна, є постійні обстріли з їхнього боку, постійні провокації – щоб ми порушили домовленості», – розповів він.

При цьому він підкреслив, що Україна «чітко виконує мінські домовленості». «Нам ще необхідно попрацювати для того, щоб наші Збройні сили були здатні виконувати всі завдання», – додав міністр.

«Обстріл припинилися лише в двох ділянках, це місця розведення сил і засобів в районі Петровського і Золотого. Нагадаю, що головний принцип ведення гібридної війни – це провокація», – додав Полторак.

Зазначимо, у вересні повідомлялося про перебування на Донбасі 6 тис. кадрових військових ЗС РФ і 35 тис. керованих ними бойовиків.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.