Кольченко припинив голодування – адвокат

Засуджений у Росії українець Олександр Кольченко припинив голодування, повідомив адвокат Андрій Лепьохін у Facebook. Він оприлюднив лист ув'язненого.

Кольченко припинив голодування – адвокат
7 Червня 2018 12:46Головне,Новини

«Вимушений визнати, що я переоцінив свої сили – я виявився занадто слабким. В іншому випадку я піддав би своє здоров’я непоправному ризику. Невиправданому», – заявив Кольченко в листі. Про це пише Радіо Свобода.

Адвокат зазначив, що засуджений почав непритомніти, за час голодування його вага знизилася до 54 кілограмів.

Кримчанин Олександр Кольченко, який відбуває термін у виправній колонії в російському Копєйську (Челябінська область), оголосив про початок голодування з 31 травня з вимогою звільнити режисера Олега Сенцова.

Це сталося після того, як Сенцов від 14 травня оголосив безстрокове голодуванняз вимогою звільнити всіх українських політв’язнів, які перебувають в російських в’язницях.

Російські спецслужби затримали Кольченка і Сенцова разом зі ще двома людьми в анексованому Криму в травні 2014 року. Суд засудив Сенцова до 20 років колонії суворого режиму. Кольченко отримав 10 років колонії. Обвинувачені свою провину не визнали.

Правозахисний центр «Меморіал» вніс Сенцова і Кольченка в список політв’язнів.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.