Кількість жертв негоди у Південній Азії зросла до 245

У Непалі, Індії та Бангладеш повені та зсуви забрали життя вже 245 людей. Мільйони людей залишили свої помешкання.

Кількість жертв негоди у Південній Азії зросла до 245
15 Серпня 2017 17:42Головне,Новини

Кількість загиблих через спричинені мусонними дощами повені та зсуви ґрунту в Індії, Непалі та Бангладеш зросла до 245, заявили у вівторок, 15 серпня, відповідні державні органи країн. Мільйони людей змушені були залишити свої помешкання, передає DW з посиланням на агентство AP. Напередодні повідомлялося про 175 жертв негоди.

У Непалі унаслідок повеней загинули щонайменше 110 людей, затоплено сотні сіл. Правоохоронці та військові допомагають евакуювати людей, які рятуються від води на дахах будинків. Їжу та питну воду роздають з гелікоптерів.

В Індії жертвами стихії стали вже 108 людей. У штаті Біхар загинула 41 людина – потонула або ж під уламками будинків чи поваленими деревами. У штаті Ассам заявили про щонайменше 21 жертву негоди. Внаслідок зсуву ґрунту, що стався в штаті Гімачал-Прадеш на півночі Індії, загинули 46 людей. Зсув зійшов на автомагістраль вранці 13 серпня, під завалами опинилися два автобуси.

У Бангладеш за два дні загинули щонайменше 27 людей, 600 тисяч осіб опинилися відрізаними від зовнішнього світу. Міністр з надзвичайних ситуацій Бангладеш Мофаззал Хоссейн Чоудхурі повідомив, що уряд надав тимчасовий притулок майже 370 тисячам громадян, яких розселили в 970 приміщеннях.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.