Гройсман «зекономив» сотні тисяч на реєстрації авто своєї дружини

Держава не отримала в бюджет велику суму.

Гройсман «зекономив» сотні тисяч на реєстрації авто своєї дружини
10 Липня 2018 22:19Головне,Новини

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заощадив 600 тисяч гривень при ввезенні автомобіля для своєї дружини в 2017 році.

Про це повідомив в Facebook журналіст Олександр Дубінський, передає НАРОДНА ПРАВДА.

«Прем’єр-міністр Гройсман без жодних схем і багатоходівок, у тупу, кинув бюджет на 600 тисяч гривень при розмитненні машини для дружини. Голова Кабміну, який відповідає за підвищення соціальних стандартів і зростання доходів громадян, вкрав у цих самих громадян їх пенсії, зарплати і допомоги. Вкрав трохи дороги, трішки медикаментів, парочку пайків і кілька патронів. Скрисив у держави, яка найняла його підвищувати прозорість бюджетної політики, 22 тисячі доларів. Будучи при цьому доларовим мультимільйонером. Борцем з контрабандою та «євробляхами», – підкреслив журналіст.

За його словами, при ввезенні нового авто на територію України Гройсман представив його поламаним, у зв’язку з чим заплатив на 600 тисяч гривень менше.«Якщо ви чоловік, то доплатіть ці гроші і опублікуйте квитанцію. Не будьте поцом», – звернувся Дубінський до Гройсмана.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.