Асоціація водоканалів: Запасів хлору в Харкові вистачить лише до кінця тижня

У Харкові запасів хлору для знезараження води залишилося максимум до неділі, 22 липня.

Асоціація водоканалів: Запасів хлору в Харкові вистачить лише до кінця тижня
19 Липня 2018 8:43Головне,Новини

Про це в коментарі 112 Україна повідомила віце-президент Асоціації водоканалів України «Укрводоканалекологія» Ольга Бабій.

«Харківводоканал» має запаси хлору до кінця суботи – початку неділі. Це вже фінішні залишки, далі нізвідки перерозподіляти, тому що цей тиждень ми витратили на те, щоб перерозподілити між водоканалами, які мають критичну нестачу хлору, який був в інших підприємств», – наголосила Бабій.

Раніше голова асоціації «Укрводоканалекологія» Олександр Шкінь повідомляв, що найскладніша ситуація з наявністю хлору для очищення води склалася у чотирьох обласних центрах. Зазначалося, що найгірша ситуація в Харкові, Кропивницькому та Запоріжжі. У Києві хлору залишилося ще десь на місяць.

Як повідомлялось раніше, в Україні можуть виникнути проблеми з централізованим водопостачанням через припинення поставок і зупинку виробництва рідкого хлору на заводі «Дніпроазот». Часткова, а тим більше цілковита зупинка виробництва хлору, несе загрозу епідеміологічної катастрофи в Україні, особливо в літній період.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.