Аргентина: 5 осіб арештовані після виявлення 389 кг кокаїну в російському посольстві

П’ять осіб були заарештовані за підозрою в торгівлі наркотиками після того, як у російському посольстві в Аргентині виявили 389 кілограмів кокаїну, повідомляє влада країни.

Аргентина: 5 осіб арештовані після виявлення 389 кг кокаїну в російському посольстві
23 Лютого 2018 20:22Головне,Новини

Аргентинські і російські поліцейські займалися розслідуванням наркотрафіку більше ніж рік після того, як в 2016 році російський посол виявив наркотики на території посольської школи. Про це пише Радіо Свобода.

Наркоторговці збиралися поставити кокаїн у дипломатичному багажі.

«Ми виявили 389 кілограмів кокаїну ціною 50 мільйонів євро. Тепер ви маєте уявлення про обсяги продажу кокаїну в Росії», – заявила Патриція Булріх, міністр безпеки Аргентини. Поліцейські замінили наркотики на борошно. А валізи оснастили GPS-датчиками і відправили в Росію.

Там затримали трьох осіб, в тому числі колишнього співробітника посольства. В Аргентині затримали двох, включаючи співробітника поліції. Ще один підозрюваний перебуває в розшуку.

МЗС Росії з коментарями поки що не виступало.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.