Стратегічне терпіння щодо КНДР закінчилося – Трамп

Президент США Дональд Трамп вважає, що настав час діяти більш рішуче щодо уряду Північної Кореї, який продовжує програми розробки ядерної зброї й балістичних ракет та нехтує рішеннями Ради Безпеки ООН.

Стратегічне терпіння щодо КНДР закінчилося - Трамп
1 Липня 2017 10:33Головне,Світ,Статті

На цьому він наголосив під час спільної прес-конференції у п’ятницю з президентом Південної Кореї в Білому домі, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

«Ера стратегічного терпіння щодо північнокорейського режиму зазнала невдачі – багато років вона була невдалою – і, чесно кажучи, це терпіння закінчилося», – заявив президент США.

При цьому він підкреслив, що перед Америкою постала загроза «безрозсудного та жорстокого режиму» Пхеньяна, що не має жодного відношення до безпеки свого народу та сусідів і не поважає людського життя.

«Програми розробки ядерної зброї та балістичних ракет цього режиму вимагають рішучої відповіді», – наголосив американський президент. Водночас він не зазначив, до яких «рішучих» дій готові вдатися Сполучені Штати.

При цьому він закликав впливові країни Азіатсько-Тихоокеанського регіону, до яких входить передусім Китай, запровадити санкції проти уряду КНДР.

Вато зауважити, що Трамп зробив цю заяву на наступний день після запровадження санкцій проти китайських юридичних та фізичних осіб, причетних до незаконних фінансових та інших операцій з режимом у Пхеньяні. Як повідомляв Укрінформ, вони були оголошені в четвер Міністерством фінансів США.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.