Стало відомо, коли в Україні скасують спрощене оподаткування

У Міністерстві фінансів України розповіли, коли можна буде говорити про скасування спрощеної системи оподаткування в країні.

Стало відомо, коли в Україні скасують спрощене оподаткування
7 Серпня 2016 17:07Cуспільство,Головне,Статті

Про це заявив «Дзеркалу тижня» заступник міністра фінансів Євген Капінус, повідомляє ZIK.

За його словами, скасовувати цю податкову систему можна буде лише після створення умов, при яких бізнес буде почувати себе на загальній системі настільки ж комфортно, як і на спрощеній.

«Мушу констатувати, що спрощена система на сьогоднішній день в певній мірі допомагає функціонувати і виживати нашому мікробізнесу», – завив Капінус.

Він зазначив, що говорити про її скасування в нинішніх реаліях передчасно.

«А чи можна буде, на мою абсолютного переконання, лише після створення умов, при яких бізнес буде почувати себе на загальній системі настільки ж комфортно, як і на спрощеній, до чого зараз і необхідно покласти максимум зусиль», – сказав чиновник.

Заступник міністра вважає, що тільки після цього Україна зможе забезпечити поступовий, комфортний для бізнесу перехід від спрощеної до загальної системи оподаткування. «І, швидше за все, це буде тривалий процес», – зазначив він.

Нагадаємо, голова Державної фіскальної служби України Роман Насиров наполягає на тому, що спрощену систему оподаткування потрібно змінювати, оскільки, на його переконання, це «та група ризику, яку останнім чеком не проконтролюєш».

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.