США виділили 600 млн доларів допомоги на посилення ЗСУ за три роки

З початку 2014 року США передали матеріально-технічної допомоги та витратили на підготовку ЗС України понад 600 млн доларів США.

США виділили 600 млн доларів допомоги на посилення ЗСУ за три роки
27 Липня 2017 20:12Головне,Світ,Статті

Про це передає УНН з посиланням на Урядовий портал.

«Ми вдячні за постійну увагу Уряду США до ситуації в Україні, допомогу та підтримку, – зазначив генерал армії України Віктор Муженко. – Консультативно-дорадча допомога, яку надають американські радники, а також підготовка особового складу підрозділів за участі американських інструкторів значно посилює Збройні Сили України. Ми щодня відчуваємо цю допомогу і дуже її цінуємо».

З початку 2014 року американською стороною передано матеріально-технічної допомоги та витрачено на підготовку ЗС України понад 600 млн доларів США. У рамках діяльності лише Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна підготовлено сім батальйонів Збройних Сил України, наразі триває підготовка ще одного батальйону. Загалом, на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки з 2015 року пройшли вишкіл з американськими фахівцями майже 4 тисячі військовослужбовців ЗС України та 104 інструктори.

Під час зустрічі начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України генерала армії України Віктора Муженка із т.в.о. заступника помічника Міністра оборони США з політики міжнародної безпеки пані Лаурою Купер, сторони обговорили подальші шляхи практичної реалізації двостороннього військового співробітництва. Зокрема, перспективи діяльності Багатонаціонального об’єднаного координаційного комітету з питань військового співробітництва та оборонного реформування (БООК), розвитку професійного сержантського корпусу, системи логістичного, а також медичного забезпечення.

Спеціальний представник США в Україні Курт Волкер заявив, що Вашингтон активно розглядає можливість надати зброю Україні для вирішення конфлікту на Донбасі.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.