США: Росія відповідальна за загибель 400 людей у передмісті Дамаска

Росія має «особливу відповідальність» за бомбардування в Сирії передмістя Дамаска, Східної Гути, наслідком яких цього місяця стала загибель більш як 400 людей. Про це заявив Держдепартамент США, закликавши Москву застосувати свій вплив на сирійський уряд, щоб зупинити вбивство цивільних.

США: Росія відповідальна за загибель 400 людей у передмісті Дамаска
24 Лютого 2018 10:13Головне,Світ,Статті

Речниця зовнішньополітичного відомства США Гедер Науерт звинуватила Росію у тому, що вона не приборкала президент Сирії Башара Асада та його армію, яка розпочала масштабну кампанію наступу на Східну Гуту. «Що вони роблять, щоб зупинити спустошення, смерть, вбивства, які відбуваються в Сирії? Без Росії… спустошення і смерть, звичайно, не відбуватимуться», – наголосила речниця. Про це пише Радіо Свобода.

Американські дипломати в Раді безпеки ООН наполягають на схваленні резолюції, що вимагає запровадження 30-денного перемир’я в Східній Гуті. Голосування за документ такого змісту очікується 23 лютого в ранкові години за часом Нью-Йорка, де міститься штаб-квартира ООН.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.