США попереджають про можливі санкції щодо «Північного потоку-2»

У Державному департаменті США заявляють, що проект газогону «Північний потік-2» між РФ та Німеччиною ризикує потрапити під американські санкції.

США попереджають про можливі санкції щодо «Північного потоку-2»
18 Травня 2018 10:33Головне,Світ,Статті

Проект «Північний потік-2» може наразитися на штрафні заходи з боку США, котрі вбачають в газопроводі безпекову загрозу. Про це повідомила DW з посиланням на інформагенцію AP.

Представниця Державного департаменту Сандра Оудкірк заявила, що США виступають проти будівництва газопроводу «Північний потік-2», бо він може посилити «ворожий вплив» Росії в Європі.

Оудкірк також зазначила, що газопровід постачатиме газ в обхід України, котра залежить від плати за транзит, і надасть Росії можливість встановити обладнання для стеження в Балтійському морі.

За словами представниці Держдепартаменту, США використовують усі переконливі можливості, аби зупинити проект, а Конгрес, у свою чергу, дав адміністрації добро на запровадження санкцій щодо проектів газопроводів.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.