США не розсекречують докази збиття терористами МН-17 – посол

Посол США в Росії пояснив, що спецслужби представили докази в Сенаті і Палаті представників, і конгресмени знайшли їх переконливими, практично одноголосно проголосувавши за санкції.

США не розсекречують докази збиття терористами МН-17 - посол
29 Серпня 2017 14:36Головне,Світ,Статті

США не розкривають наявні докази того, що малайзійський “Боїнг-777» в липні 2014 року було збито на сході Донецької області з підконтрольної сепаратистам території, оскільки американські спецслужби зацікавлені зберегти в таємниці свої джерела інформації. Про це пише УНІАН.

Про це в інтерв’ю радіостанції «Ехо Москви» сказав посол США в Росії Джон Теффт.

«Є джерела і методи, про які вони (керівники спецслужб – прим. ЕМ) не розповідатимуть. І мені здається, будь-яка спецслужба не буде про це розповідати. Після того, як ви розкриєте, ви можете поставити під загрозу джерело інформації, і цього не буде ніхто робити, і росіяни теж цього не будуть робити”, – сказав він. Теффт пояснив, що спецслужби представили докази в Сенаті і Палаті представників, і конгресмени знайшли їх переконливими, практично одноголосно проголосувавши за санкції. Крім того, посол нагадав, що голландська комісія у власному розслідуванні також дійшла висновку, що авіалайнер був збитий із зенітно-ракетного комплексу «Бук», який Росія надала сепаратистам.

«Мені здається, голландська влада і їхнє розслідування дуже чітко дали про це зрозуміти. Є відео… де видно, що як раз саме російська установка перетинала територію і потім їхала назад, і при цьому одна з ракет вже була відсутня», – сказав Теффт.

Україна уклала угоду про передачу Нідерландам юрисдикції на притягнення до відповідальності винних у збитті літака. Нідерланди змінять своє законодавство, щоб винести вирок. 24 серпня Росія передала міжнародній групі слідчих нові дані з радарів про катастрофу.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.