Скільки в Україні жінок-учасників бойових дій на Донбасі

Через війну на Донбасі пройшло понад 6 тисяч жінок-військовослужбовців, 2 тисячі і зараз виконують бойові завдання у зоні конфлікту на сході.

Скільки в Україні жінок-учасників бойових дій на Донбасі
6 Березня 2018 20:19Cуспільство,Головне,Статті

Про це повідомляє Соцпортал з посиланням на Міністерство оборони України.

На сьогодні у Збройних Силах України проходять службу близько 25 тисяч жінок, із них — понад 3 тисяч — офіцери. 10 тисяч жінок служать на посадах, які визначають боєздатність ЗС України. Учасниками АТО є більше 6 тисяч жінок, 2 тисячі жінок і зараз виконують бойові завдання у зоні конфлікту на сході країни.

Окрім цього, понад 31 тисяча жінок працює у Збройних Силах України на цивільних посадах.

– З метою дотримання гендерної рівності у Збройних Силах України за останні два роки було суттєво розширено перелік військово-облікових спеціальностей, які можуть обіймати військовослужбовці-жінки (а це близько 100 спеціальностей),- йдеться в повідомленні МОУ.

– Через горнило бойових дій пройшли 6 тисяч жінок, 107 з них отримали державні нагороди, ще близько 3 тисяч удостоєні нагород Міністерства оборони та Генерального штабу, – повідомляв у листопаді минулого року міністр оборони Степан Полторак.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.