Скандал із Siemens:  у МЗС Німеччини заявили, що відносини з РФ можуть загостритись

Йдеться про перевезення Росією до Криму чотирьох турбін компанії Siemens.

Скандал із Siemens: у МЗС Німеччини заявили, що відносини з РФ можуть загостритись
24 Липня 2017 10:00Головне,Світ,Статті

Відносини Німеччини з Росією можуть загостритися, бо та порушує санкції. На цьому нині акцентує МЗС країни, повідомляє 5 канал з посиланням на газету Bild.

Зокрема, йдеться про перевезення Росією до Криму чотирьох турбін компанії Siemens. Улітку 2017 року компанія постачала їх для електростанції в російській Тамані. Натомість Федерація запевняє, це обладнання – вітчизняного виробництва. А турбіни використовуватимуться для роботи теплоелектростанцій в окупованому Криму.

Німецький концерн Siemens оголосив, що позиватиметься проти російського покупця їхніх газових турбін через те, що обладнання доставили до Криму – проти волі компанії. Відповідну заяву Siemens оприлюднили у понеділок, 10 липня. Станом на тепер компанія вже подала позов до Арбітражного суду Москви.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.