Скандал довкола Трампа та Росії: прокурор Сешнс доповів у Конгресі

Генеральний прокурор США Джефф Сешнс заявив, що не зустрічався із російськими посадовцями з приводу виборчої кампанії Дональда Трампа.

Скандал довкола Трампа та Росії: прокурор Сешнс доповів у Конгресі
14 Червня 2017 10:28Головне,Світ,Статті

Про це він розповів під час слухань у Конгресі, повідомляє 24 канал з посиланням на ВВС.

Окрім того, за словами Сешнс, будь-які заяви про його «змову» з Кремлем – це «жахлива і огидна брехня».

«Я ніколи не зустрічався і не мав ніяких розмов із жодними росіянами чи іншими іноземними посадовцями щодо будь-якого впливу на будь-яку кампанію чи вибори у США», – завив він.

При цьому Сешнс визнав, що двічі зустрічався з російським послом Сергієм Кисляком. Але сказав, що не пам’ятає контактів із ним під час політичного заходу в готелі «Мейфлавер» 27 квітня 2016 року, про що заявляли американські ЗМІ.

«Я не пригадую жодних зустрічей чи розмов з російським послом чи будь-яким іншим російським посадовцем. Якщо під час того прийняття сталася якась коротка взаємодія, я її не пам’ятаю», – сказав Сешнс.

Сешнс – наразі найвищий посадовець адміністрації Трампа, який виступив перед сенатським комітетом.

Додамо, сенатський комітет – це одна з кількох панелей Конгресу, які разом зі спеціальною радою розслідують, чи мав хтось зі штабу Трампа зв’язки з Кремлем.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.