«Шкодую, що зараз не 37-й рік»: відео жорсткого допиту затриманих активістів Pussy Riot

У Мережі показали відео з поліцейської дільниці із затриманими активістами Pussy Riot, які вибігли на футбольне поле під час фінального матчу ЧС-2018 в Москві.

«Шкодую, що зараз не 37-й рік»: відео жорсткого допиту затриманих активістів Pussy Riot
16 Липня 2018 14:40Головне,Спорт,Статті

На опублікованому відеозапису поліцейський в дуже жорсткій формі веде діалог із затриманими активістами Pussy Riot. Про це пише УНІАН.

«Кайданки сюди! На обох! Ти, тв*рина, хто така?! Ім’я, прізвище, по батькові?! А ви знаєте, що Росія за це буде платити штрафні санкції ФІФА?» – говорить поліцейський.

«Я шкодую, що зараз не 37-й рік», – сказав поліцейський в ході розмови з учасниками акції. Вчора під час фінального матчу чемпіонату світу з футболу, четверо активістів вибігли на футбольне поле у формі російської поліції. Пізніше на сторінці Pussy Riot в Facebook з’явилося повідомлення про те, що дана акція спрямована на те, щоб нагадати про беззаконня в Росії. Своєю акцією активісти вимагають звільнити всіх політичних в’язнів, не садити за лайки, припинити незаконні арешти на мітингах, допустити політичну конкуренцію в країні, не фабрикувати кримінальні справи і не тримати людей «просто так в СІЗО».

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.