Щорічний Марш слави Української повстанської армії: 14 жовтня у Львові!

14 жовтня на 16.00 запланований початок традиційної ходи львів'ян на честь пам'яті подвигів воїнів УПА, заснованої в 1943 році. Цього разу марш стартує від пам'ятника В. Чорноволу в самому центрі міста.

Щорічний Марш слави Української повстанської армії: 14 жовтня у Львові!
13 Жовтня 2016 20:34Cуспільство,Головне,Статті

Далі приводимо текст, який розміщено в офіційних спільнотах заходу в соцмережах.

74 роки тому на теренах нашої країни з’явилась Українська Повстанська Армія – нова сила, котра не просто зуміла кинути виклик окупантам, а й стала справжнім стержнем та символом антиімперіалістичної боротьби усіх народів середини 20-го століття, символом мужності та звитяги для багатьох наступних поколінь українців, сила, приклад якої й донині гріє тепло боротьби в наших серцях та прагнення до змін. Їхній клич, «Воля народам! Воля людині!», в часи сьогодення, в епоху колосального контрасту між статками багатих та бідних, в період, коли воля кожного закінчується на праві вибору предмету споживання, стає не менш актуальним, аніж гасла французької революції «Свобода, Рівність, Братерство!», чи заклик Костюшки «За нашу і вашу Свободу!»

Сьогодні, коли капіталістичні імперії вкотре ділять планету та її надра, лицемірно прикриваючи це демократичними процесами, українські націоналісти просто зобов’язані згадати своїх славетних попередників та під червоно-чорними прапорами, як і більше ніж півстоліття тому, об’єднати всі прогресивні сили людства в боротьбі проти світових зол – імперіалізму, капіталізму й шовінізму.

Наші палаючі очі та чисті серця стануть відправною точкою для докорінних змін!
Наша армія нескорених на марші 14 жовтня знову стане символом всіх поневолених народів!

==========================================

«Хай живуть ОУН І УПА –бойовий авангард українського народу в його боротьбі за національну і соціяльну волю!»

«Хай живе національно- і соціяльно-визвольна революційна боротьба всіх поневолених народів…»

«Ми з найбільшою радістю повітаємо російський народ на фронті революційної боротьби за повалення большевицької гнобительської й екплуататорської системи…»

«Хай живе революційна боротьба працюючих мас за соціяльну рівність і справедливість, за справжнє безклясове суспільство!»

«Ми руйнуємо весь сьогоднішній соціяльний лад – в ім’я свойого національно-справедливого, ново-солідаристичного. Без холопа і без пана…»

Слава УПА!
Слава Героям!
Слава Нації!
Слава Перемозі!

Майбутнє належить нам!

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.