СБУ провела обшуки у директора арт-центру «Супутник», що на Левандівці

У четвер, 5 квітня, у Львові співробітники Служби безпеки провели слідчі дії на території культурно-мистецького центру «Супутник», що на вул. Повітряній, 20.

СБУ провела обшуки у директора арт-центру «Супутник», що на Левандівці
5 Квітня 2018 18:07Головне,Львів,Політика,Статті

Цю інформацію ZAXID.NET підтвердив заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.

За його словами, керівництво «Супутника» повідомило мерію про те, що на територію культурно-мистецького центру прийшли працівники Служби безпеки.

«Ми скерували нашого юриста з управління культури на місце, щоб зрозуміти, про що йде мова. Тому для нас важливо, щоб максимально це було відкрито, і ми чітко все розуміли», – сказав він.

«Ми маємо інформацію, що слідчі прийшли в «Супутник» з постановою для здійснення обшуку», – додав Андрій Москаленко.

Описуючи ситуації на своїй сторінці у Facebook Андрій Москаленко нагадав про боротьбу арт-центру з скандальним МАФом, що розташований поруч.

«Тривалий час мистецький центр Супутник «бореться» з присутнім поруч МАФом, що за свідченнями очевидців продає алкоголь дітям», – написав він.

Водночас речник СБУ у Львівській області Олег Александров зазначив, що сьогодні Служба безпеки викрила на хабарництві посадовця.

«Когось дійсно затримали», – сказав він, не уточнюючи посади та імені посадовця.

Подробиці затримання у СБУ пообіцяли оприлюднити згодом.

Нагадаємо, Олександр Агашков керує культурно-мистецький центром «Супутник» з 2015 року. За цей час у мистецькому центрі провели багато культурних подій та фестивалів, зокрема «Фестиваль Параджанова», який збирає митців зі всієї країни.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.