Садовий не зміг переконати своїх голодувальників під АП. Акція продовжиться

Садовий більше години спілкувався з нардепами Сироїд, Березюком і Пастухом без преси.

Садовий не зміг переконати своїх голодувальників під АП. Акція продовжиться
24 Червня 2017 14:47Головне,Львів,Політика,Статті,Україна

Нардепи від «Самопомочі», які раніше оголосили голодування через проблему львівського сміття, продовжуватимуть свою акцію. Про це повідомив мер Львова Андрій Садовий після зустрічі з політиками-протестувальниками, пише Главком.

Нагадаємо, у п’ятницю ввечері лідер «Самопомочі» прибув під Адміністрацію президента й більше години спілкувався з нардепами Оксаною Сироїд, Олегом Березюком і Тарасом Пастухом без преси у дворику Будинку з химерами.

Згодом Садовий вийшов до журналістів і повідомив, що політики продовжуватимуть акцію. Він також пообіцяв прийти під АП у суботу.

За словами мера Львова, завдяки голодуванню влада почала вирішувати проблему – зокрема, у четвер відбулася комісія з надзвичайних ситуацій.

«Я буду чекати на рішення, яке буде безповоротним, яке зніме блокаду і дасть можливість моїм колегам припинити акцію непокори», – сказав він, додавши, що чекає на рішення «про припинення блокади« від Адміністрації президента.

«В Олега Березюка стан здоров’я погіршився. Але припиняти голодування в нього наміру немає. Оксана з Тарасом тримаються, і я переживаю за їхнє здоров’я», – заявив Садовий.

Нардеп Пастух у свою чергу вважає, що уряд має надати гарантії щодо вивезення сміття протягом двох років Львівською обласною адміністрацією.

Перед приходом Садового біля АП з голодувальників був лише Тарас Пастух, а Сироїд і Березюк лежали в наметах у дворику Будинку з химерами, бо, за словами Пастуха, вони себе недобре почували.

До Березюка і Пастуха приїхали дружини з дітьми.

Нагадаємо, 19 червня Березюк оголосив голодування через сміттєву кризу у Львові. Пізніше до голодування Березюка приєдналася віце-спікер Оксана Сироїд, а згодом голодування оголосив і народний депутат, член парламентської фракції «Самопоміч» Тарас Пастух.

Як повідомлялося, 21 червня під час наради у Львові за участю керівництва профільних міністерств та відомств та міських голів Львівської області було напрацьовано план дій з вивезення сміття зі Львова.

Раніше Садовий визнав свою провину в тому, що зараз місто перебуває у критичному стані через сміття.

У Львові, з огляду на накопичення сміття та підвищення температури повітря, надзвичайно високий ризик спалаху кишкових інфекцій.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.