Саакашвілі заявив про відмивання грошей на закупівлях для армії. «Укроборонпром» відповів

Екс-губернатор Одеської області Міхеіл Саакашвілі заявив про відмивання коштів під час закупівлі комплектуючих для військової техніки. В «Укроборонпромі» заявили, що ціну було визначено шляхом конкурсного відбору комерційних пропозицій.

Саакашвілі заявив про відмивання грошей на закупівлях для армії. «Укроборонпром» відповів
18 Грудня 2016 10:46Cуспільство,Головне,Кримінал,Статті

Зокрема, згідно із заявами Саакашвілі, для БТР-80 під час закупівлі двигунів було «відмито» 4,6 млн. грн, а на закупівлях усіх озброєнь за рік – 2,9 млрд. грн.

«Двигуни, куплені через Ширина Набієва, громадянина Німеччини, продали українській армії  у 2.5 рази дорожче їх вартості», – заявив екс-глава Одеської ОДА та зазначив, що продавцем стало підприємство SRL «Auto Present» (Молдова).

 

 

 

Як заявили у свою чергу в «Укроборонпромі», закупівля вказаних двигунів «була викликана гострою потребою в них Збройних Сил України для підтримання боєздатності військ».

«У зв’язку з блокуванням країною-агресором закупівель критичних товарів для наших військових, їх постачання було здійснене з третіх країн у відповідності до встановленого порядку вітчизняного експортного контролю та міжнародних зобов’язань України», – додали

«Ціна, якою оперує Саакашвілі у заяві, дійсна для двигунів цивільного призначення, в той час як ДГЗІФ «Укрінмаш» закупав модифіковані військові двигуни, які, відповідно, є дорожчими, а також сплачував ввізне мито та ПДВ в розмірі 25% та інші логістичні витрати. Ця ціна була визначена шляхом конкурсного відбору комерційних пропозицій та була визнана замовником, як найоптимальніша», – йдеться у повідомленні «Укроборонпрому».

У компанії також закликали Саакашвілі спростувати заяви щодо можливої причетності підприємства до корупції.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.