Саакашвілі: Я двічі відмовлявся від посади прем’єра

За словами екс-губернатора Одеської області Міхеіла Саакашвілі, його головною метою є заміна українського політичного класу, який, на його думку, існує вже 25 років.

Саакашвілі: Я двічі відмовлявся від посади прем'єра
6 Грудня 2016 14:09Головне,Новини

Екс-губернатор Одеської області і колишній президент Грузії Міхеіл Саакашвілі в інтерв’ю DW заявив, що посади для нього не є самоціллю, натомість він хоче бути важливим учасником процесу повної зміни правил політичної гри в Україні.

«Я відмовився два рази від посади прем’єра. Це було запрошення від президента Порошенка. Тому це ще раз доводить, що для мене посада – не самоціль», – заявив він у розмові з Жанною Нємцовою у програмі «Нємцова. Інтерв’ю».

Крім того, Саакашвілі наголосив на тому, що він має намір домагатися проведення дострокових парламентських виборів в Україні. «Якщо у нас не буде дострокових виборів, якщо ще більше двох років буде ця Рада, ми ризикуємо тут отримати хаос», – вважає екс-губернатор Одеської області.

За словами Саакашвілі, його головною метою є заміна українського політичного класу, який на його думку, існує вже 25 років. Він переконаний, що створений ним «Рух нових сил» виграє дострокові вибори до Верховної Ради. На питання про те, з якою з нині чинних в Україні політичних сил він має намір створювати коаліцію, Саакашвілі відповів: «Я не думаю, що зараз всі повинні ділити шкіру ведмедя, якого ще не вбили. Я переконаний, що якщо створити сильну організацію нових сил, то вона зможе сформувати уряд».

За його словами, люди на нових виборах не голосуватимуть за коаліцію, «оскільки в Україні у свій час їм надто набридла коаліція “помаранчевих», які пересварились один з одним».

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.