Саакашвілі обіцяє показати українцям звіт щодо справ на Одещині (відео)

Спершу політик планував подати його на розгляд Кабміну.

Саакашвілі обіцяє показати українцям звіт щодо справ на Одещині (відео)
9 Листопада 2016 16:28Головне,Новини

Чільник Одеської обладміністрації Міхеїл Саакашвілі, звільнення якого схвалив Кабмін, ранком середи, 9 листопада, приїхав до Києва та чатував під будівлею уряду. Він підготував звіт про стан справ на Одещині. Спершу Саакашвілі планував презентувати звіт урядовцям, однак тепер планує представити його широкому загалу, повідомляє 5 канал.

“Я пішов у відставку після того, як вичерпав усі можливості. Після того, як мені саботували моїх заступників, після того, як закрили центр обслуговування громадян, саботують відкритий митний простір”, – каже Саакашвілі.

Як відомо, 9 листопада Кабмін погодив звільнення Саакашвілі.

Нагадаємо, 7 листопада голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі заявив, що йде у відставку. Він переконує, що до цього його підштовхнули оприлюднені електронні декларації чиновників та зрив реформ на Одеській митниці. За словами Саакашвілі, гроші на проект розікрали.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.