Російський пропагандистський телеканал може припинити трансляцію в США

Раніше Міністерство юстиції США попередило компанію, яка надає послуги для каналу RT America, що вона зобов'язана зареєструватися як іноземний агент.

Російський пропагандистський телеканал може припинити трансляцію в США
4 Жовтня 2017 18:15Головне,Світ,Статті

Якщо російський пропагандистський телеканал «Russia Today» буде зареєстрований у США як іноземний агент, він змушений буде припинити трансляцію в Америці. Про це заявила головний редактор каналу Маргарита Симоньян під час одного з телеінтерв’ю в Росії, йдеться в повідомленні англомовної версії RT. Про це пише Український тиждень.

«Те, що вони (у Вашингтоні – ред.) роблять по відношенню до нас, є рівноцінним намірам вигнати нас із країни. Вони поставили нас у такі умови, в яких ми не можемо працювати», – цитує телеканал слова Симоньян.

У вересні Міністерство юстиції США попередило компанію, яка надає послуги для каналу RT America, що вона зобов’язана зареєструватися як іноземний агент. Вимога була озвучена на підставі закону про реєстрацію іноземних агентів (FARA), прийнятого в 1938 р. «для боротьби з нацистською діяльністю Німеччини на території США», звертає увагу сам RT.

«За гіршого розвитку подій ми лишаємо територію США, ми більше там не транслюватимемося», – зазначила Симоньян. Але в цьому разі, за її словами, Росія не залишиться в боргу. У цьому зв’язку вона пригрозила американським телеканалам, представленим у Росії, дзеркальною відповіддю.

Нагадаємо, у вересні Естонія відмовила у запиті на акредитацію працівникам російського пропагандистського телеканалу «Russia today», який мав висвітлювати неофіційні зустрічі глав МЗС країн Європейського союзу в Таллінні.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.