Результати виборів до Ради громадського контролю НАБУ були сфальсифіковані, – журналіст

Національне антикорупційне бюро не повинне визнавати результати виборів до Ради громадського контролю через фальсифікації, які відбувалися під час волевиявлення.

Результати виборів до Ради громадського контролю НАБУ були сфальсифіковані, - журналіст
6 Червня 2017 16:21Головне,Політика,Статті,Україна

Про це у своєму Facebook написала головний редактор «Незалежного бюро новин» Тетяна Висоцька.

«Написала інформаційний запит у НАБУ щодо виборів Ради громадського контролю. Важливо, щоб чиновники усвідомили, що з покерфейсом зробити вигляд, що все ок, не вийде. Ще раз офіційно повідомляю: у день голосування протягом понад двох годин голоси взагалі не зараховувалися! Це технічний факт, його навіть доводити не треба, все зафіксовано в оприлюднених логах голосування.

Лише цей факт вже чітко вказує на те, що результат виборів до РГК НАБУ, який збираються офіційно оприлюднити сьогодні, не відповідає реальному волевиявленню громади. Якщо взяти середню кількість голосів, що зараховувалися за годину у періоди, коли голосування так-сяк працювало (бо проблеми були постійно, починаючи з 10 ранку), то за ці втрачені дві години не враховано понад 4 000 голосів. Це значить, що перемогти міг будь-хто зі списку кандидатів. Я вже не кажу навіть про фальсифікацію голосів, коли за п’ятнадцятку «узгоджених» з професійними антикорупціонерами кандидатів голоси додавалися пакетами», – написала Висоцька.

Вона закликала НАБУ визнати, що голосування не відбулося за технічних причин. Після цього навести лад у технічній частині голосування, дослідити виявлені факти пакетного додавання голосів за 15 кандидатів, оприлюднити висновок незалежної експертизи. Внести зміни до правил обрання РГК, щоб заборонити голосувати за повний пакет з 15 членів, щоб надалі не допустити змови кількох ГО та співробітників НАБУ щодо обрання лояльного складу РГК.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.