Рейтинг довіри львів’ян до Садового впав майже вдвічі

Минулоріч міському голові Львова Андрію Садовому довіряли понад 70% львів'ян, втім станом на кінець червня цього року – трохи більше 39%.

00896c6-sadovoy-2
5 Липня 2016 12:36Головне,Новини

Про це сьогодні на прес-конференції повідомив керівник соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович, передає кореспондент Варіантів.

Відтак, згідно з результатами дослідження, проведеного соцгрупою 10-20 червня цього року, більше 50% львів’ян не довіряють Андрію Садовому, а 39% містян все ще вважають мера гідним довіри.

Хоча минулого року Садовому довіряло понад 70% мешканців Львова.

Однією із причин такого різкого падіння рейтингу довіри у мешканців міста до Садового є трагедія на Грибовицькому сміттєзвалищі, а також сутичка між активістами та нацгвардійцями, яких запросили охороняти мерію, 9 червня під час сесії Львівської міської ради.

У результаті цієї події з 29 червня при вході до Львівської міської радивстановили рамки-металодетектори.

Зазначимо, рейтинг Андрія Садового у області є вищим, ніж у Львові.

Нагадаємо, згідно з результатами дослідження, проведеного соціологічною групою «Рейтинг» 20 січня – 8 лютого цього року у 24 містах країни, 44% львів’янвважають, що Садовий не бореться з корупцією.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.