Путін виганяє Аксьонова з Криму

Після виборів до Держдуми «глава Криму» Сергій Аксьонов може покинути півострів. Про це повідомляє джерело в «раді міністрів» окупованого Росією півострова.

http://expres.ua/news/2016/09/10/202088-putin-vyganyaye-aksonova-krymu
11 Вересня 2016 12:02Головне,Новини

Аксьонов неодноразово заявляв, що залишати півострів не збирається навіть у разі перемоги на виборах. Однак, за словами джерела, впевненості в цьому немає ні у керівництва республіки, ні у самого «глави» . – Є певна напруга в оточенні «глави Криму» .Особливо після переведення з Криму «повпреда» Олега Белавенцева (він зайняв аналогічну посаду в Північно-Кавказькому федеральному окрузі, – сказав співрозмовник Експрес.

Нагадаємо, у червні прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв включив до списку кандидатів від «Єдиної Росії» в депутати Держдуми «прокурора» Криму Наталю Поклонську і главу «республіки» Сергія Аксьонова.

У список також увійшли режисер, співголова ОНФ Станіслав Говорухін, глава Чечні Рамзан Кадиров, мер Москви Сергій Собянін, президент Татарстану Рустам Мінніханов і губернатор Санкт-Петербурга Георгій Полтавченко. У серпні голова «держради республіки» Володимир Константинов повідомив, що Аксьонов не збирається бути депутатом Держдуми. Він запевнив, що «глава» Криму відмовиться від мандата, навіть якщо пройде в парламент, пишуть кримські мас-медіа

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.