ПСЖ розгромив «Барселону» зі скандальним рахунком

У першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів ПСЖ розніс каталонську «Барселону» з рахунком 4:0.

15 Лютого 2017 10:16Головне

Парижани забили в кожному таймі по два м’ячі. На 18 хвилині Анхель ді Марія пробив зі штрафного. Успіх подвоїв Юліан Дракслер. У другому таймі забили ді Марія та Едісон Кавані, повідомляє Znaj.ua.

Каталонці намагалися реабілітуватися під кінець матчу. Вони створили два моменти біля воріт ПСЖ, проте Самюель Юмтіті та Неймар так і не змогли пробити.

Зустріч у відповідь відбудеться 8 березня.

Голи: Ді Марія, 19, 55, Дракслер, 40, Кавані, 72

Склад ПСЖ: Трапп, Меньє, Маркіньос, Кімпембе, Курзава, Верратті (Нкунку, 70), Рабіо, Матюїді, Ді Марія (Лукас, 61), Дракслер (Пасторе, 86), Кавані Барселона: тер Штеген, Піке, Альба, Юмтіті , Роберто, Гомеш (Рафінья, 59), Бускетс, Іньєста (Ракітіч, 73), Л. Суарес, Мессі, Неймар.