Прометей розпочинає співпрацю із аналітичною платформою «YouControl»

Інформаційне агентство Прометей стає офіційним партнером аналітичної платформи «YOUCONTROL».

B0VZ5Rnmwmc
13 Лютого 2017 19:33Cуспільство,Головне,Статті

Завдяки можливостям сервісу «YouControl», редакція Прометея зможе більше уваги приділяти антикорупційним розслідувальним матеріалам, що значно підвищить ефективність нашої роботи.

Як говориться на сайті сервісу, головна місія компанії – сприяння створенню прозорого бізнес-середовища. Окрім цього, «YouControl» реалізує соціально-економічну місію – покращення середовища для умов ведення бізнесу в Україні. Технологія «YouControl» дозволяє за хвилину отримати актуальну інформацію про юридичних осіб з понад 30 державних реєстрів.

«Ми прагнемо бути якісним ресурсом для перевірки компаній, в якому легко та зручно знаходити всі необхідні дані для прийняття зважених рішень. Інформація про компанії базується на актуальних даних з відкритих джерел, до яких ми додаємо аналітику. Все це утворює інструмент нового покоління, який допомагає оперативно вирішувати щоденні бізнес-завдання», – пишуть організатори платформи.

Редакція Прометея сподівається на довгу та плідну співпрацю.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.