Президенти США і країн Балтії обговорили присутність американських сил в регіоні

Американська присутність у Балтійському регіоні буде збережена, так само як і посилюватимуться заходи стримування військових загроз з боку Росії.

Президенти США і країн Балтії обговорили присутність американських сил в регіоні
4 Квітня 2018 18:13Головне,Світ,Статті

Про це йшлося під час спільної прес-конференції президентів США, Литви, Латвії і Естонії в вівторок у Білому домі, передає власний кореспондент Укрінформу.

«Під час цього саміту ми обговорили з президентом Трампом питання безпеки в нашому регіоні. Я впевнений, що ця дискусія дуже допоможе в тому, щоб продовжити будь-який політичний діалог з нашим східним сусідом, Росією», – зауважив у цьому зв’язку президент Латвії Раймондс Вейоніс.

Він підкреслив, що сторони погодились посилити співпрацю у сфері безпеки та оборони в регіоні. Крім того, за його словами, під час саміту було підтверджено, що «військова присутність США в регіоні буде збережена, і що Сполучені Штати готові продовжити підтримку в процесі зміцнення обороноздатності країн Балтії».

У цьому зв’язку, під час зустрічі в Вашингтоні чотири лідери обговорили спільні зусилля в боротьбі з гібридними погрозами, небезпекою у кібер-сфері, боротьби з пропагандою, а також у окремих питаннях енергетичної безпеки та у сфері оборони.

Як повідомила під час прес-конференції президент Естонії Керсті Кальюлайд, йшлося також про можливості стримування військових загроз.

«Що стосується протиповітряної оборони, так, ми обговорювали можливості стримування для того, щоб бути певними, що наше стримування є реальним для будь-кого, хто може поставити це під сумнів», – підкреслила президент Естонії.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.