Потужне ядерне випробування КНДР стривожило світ

Рада Безпеки ООН, як очікується, проведе позачергове засідання щодо КНДР, повідомляють південнокорейські ЗМІ, посилаючись на джерела в дипломатичних колах.

Потужне ядерне випробування КНДР стривожило світ
10 Вересня 2016 12:56Головне,Світ,Статті

Зазначається, що, за даними джерел, з проханням до ООН провести засідання Ради Безпеки після проведеного Пхеньяном п’ятого ядерного випробування звернулися Південна Корея, Японія та США, пише Інтерфакс-Україна, інформує еizvestia.com.

Раніше південнокорейські ЗМІ з посиланням на джерела в уряді Південної Кореї повідомили про високу ймовірність того, що Північна Корея провела в п’ятницю вранці ядерні випробування з нагоди 68-ї річниці її утворення.

Згідно з повідомленнями, погодні служби зафіксували в КНДР підземні поштовхи магнітудою 5,3, ймовірно, неприродного походження в п’ятницю вранці.

Епіцентр зафіксованих поштовхів – поблизу населеного пункту за 20 кілометрів від полігона Пангірі для випробування ядерної зброї.

Пізніше прем’єр-міністр Японії Сіндзо Абе та президент Південної Кореї Пак Кин Хе заявили, що інформацію про ядерне випробування КНДР було підтверджено.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.