Порошенко затвердив програму співпраці з НАТО

Оновлена програма співробітництва України з Північноатлантичним альянсом розрахована на рік та передбачає пакет реформ для протидії російській агресії.

Порошенко затвердив програму співпраці з НАТО
9 Квітня 2017 10:41АТО,Головне,Політика,Статті,Україна

Президент України Петро Порошенко підписав «оновлену та вдосконалену» національну програму співпраці України з Північноатлантичним альянсом (НАТО) на 2017 рік. Документ передбачає проведення реформ в секторі безпеки та оборони, втілення соціально-політичних та правових перетворень, боротьбу з корупцією та децентралізацію влади. Про це пише DW.

«Метою цих перетворень є наближення України до стандартів НАТО», – повідомляється на сайті прес-служби глави української держави у суботу, 8 квітня.

Програма передбачає нарощування всебічної й всеосяжної «практичної співпраці з Альянсом» шляхом залучення “фінансових, матеріально-технічних та інших можливостей НАТО та держав-членів» організації.

Мета – протидія агресії РФ

Реалізація плану має на меті посилити обороноздатність України та наростити можливості протидії російській агресії, зазначається в заяві.

Крім того, комплекс заходів спрямований на виконання рішень, ухвалених за результатами засідання Комісії Україна-НАТО 9 липня 2016 року в Варшаві. Під час зустрічі в столиці Польщі тоді було ухвалено всеосяжний пакет допомоги реформам в Україні. Він, зокрема, передбачає підтримку в рамках трестового фонду Північноатлантичного альянсу.

Координацію робіт з виконання плану покладено на український уряд.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.