Порошенко вручив державні нагороди учасникам «Ігор нескорених»

Президент України Петро Порошенко удостоїв державних нагород українських ветеранів - учасників національної збірної в ІІІ Міжнародних спортивних змаганнях «Ігри нескорених» (Invictus Games) - і у вівторок особисто вручив нагороди спортсменам.

Порошенко вручив державні нагороди учасникам «Ігор нескорених»
4 Жовтня 2017 14:02Головне,Спорт,Статті

Як повідомляє прес-служба глави держави, за досягнення високих спортивних результатів на «Іграх нескорених» у Торонто (Канада) орденом «За заслуги» I ступеня нагороджений Павло Будаєвський, орденом «За заслуги» III ступеня – Олег Зімніков, Павло Мамонтов, Роман Панченко, Василь Пашкевич, Олександр Писаренко, Валерій Рак, Вадим Свириденко, Дмитро Сидорук, Олександр Ткаченко, Сергій Торчинський, Сергій Шевчук. Про це пише Інтерфакс.

Крім того, орденом княгині Ольги III ступеня нагороджено Катерину Михайлову.

Серед нагороджених також тренерський склад української збірної та організатори змагань «Ігор нескорених», які підтримували українську збірну.

Збірна України на «Іграх нескорених» у Торонто здобула 14 медалей – вісім золотих, чотири срібні та дві бронзові.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.