Порошенко відповів на агресивний випад Кремля: Це привід для чергових військових погроз на адресу України

Президент Петро Порошенко розцінює звинувачення ФСБ і президента Росії Володимира Путіна у нібито «спробі терактів в Криму» – як привід для чергових військових погроз на адресу України.

Порошенко відповів на агресивний випад Кремля: Це привід для чергових військових погроз на адресу України
11 Серпня 2016 10:47АТО,Головне,Крим,Політика,Статті,Україна

«Звинувачення російською стороною України в тероризмі в окупованому Криму лунають так само безглуздо і цинічно, як заяви російського керівництва про відсутність російських військ на Донбасі. Ці фантазії – лише привід для чергових військових погроз на адресу України», – цитує Порошенка прес-служба Адміністрації президента України, повідомляє Новое время.

Він також зазначив, що Україна відкидає практику терору для деокупації Криму і прагне відновити свою територіальну цілісность і суверенітет виключно політико-дипломатичними засобами.

«Саме Росія вже давно щедро фінансує і активно підтримує тероризм на території України, піднявши його до рівня своєї державної політики – і в окупованих районах Донбасу, і в анексованому Криму, в стилі 30-х років минулого століття», – також зазначив Порошенко.

Зазначимо, ФСБ Росії звинуватило українських військових у спробі скоїти теракти в окупованому Криму. При цьому нібито загинули двоє російських військових. Крім того, російська сторона заявляє, що затримала керівника групи диверсантів.

З негайним коментарем виступив президент РФ Путін заявивши, що Україна нібито «перейшла до практики терору».

Радник голови Служби безпеки України Юрій Тандіт відповів на це, Україна не захоплює і не повертає силою свою територію, і не буде цього робити.

Глава РНБО України Олександр Турчинов назвав всі заяви ФСБ про підготовку Україною терактів в Криму істеричними і брехливими.

У свою чергу, в Міністерстві оборони України спростували звинувачення ФСБ і зазначили, що представники російських спецслужб намагаються відвернути увагу місцевого населення та світової спільноти від злочинних дій по перетворенню півострова на ізольовану військову базу.


7 серпня, російська сторона без пояснення причин закрила всі три прикордонні пункти на адмінкордоні з Кримом. При цьому 10 серпня всі КПВВ відновили роботу.

Українська розвідка отримала дані, що ЗС РФ у Криму проводить планову ротацію. У свою чергу, очевидці масово демонстрували відео з російською військовою технікою на півострові.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.