Порошенко просить ОБСЄ ввести на Донбас поліцейську місію

Провокації з боку терористів на окупованих територіях Донецької і Луганської областей продовжуються і загрожують безпеці ЗСУ та громадян.

President of Ukraine Petro Poroshenko
16 Червня 2016 15:30Головне,Політика,Статті,Україна

Про це заявив президент України Петро Порошенко під час зустрічі із президентом Парламентської Асамблеї ОБСЄ Іллкою Канервою, повідомляє Еспресо з посиланням на прес-центр очільника держави.

Саме для того, аби припинити такі дії найманців, необхідно відправити на Донбас озброєну поліцейську місію ОБСЄ. Сторони також погодилися, що санкції проти Росії є дієвим механізмом у вирішенні конфлікту та їх необхідно продовжувати.

«Глава держави висловив надію, що Парламентська Асамблея ОБСЄ надалі залишатиметься на сторожі міжнародного права і принципів Гельсінського заключного акту та виступатиме з рішучою позицією щодо неприйнятності порушення Росією зазначених норм», – наголошується у відомстві.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.