Польща прискорила переговори з США щодо купівлі комплексів протиракетної оборони Patriot

Вартість контракту становить 30 мільярдів злотих.

Польща прискорила переговори з США щодо купівлі комплексів протиракетної оборони Patriot
6 Серпня 2017 10:26Головне,Світ,Статті

Польща прискорила переговори щодо закупівлі американських комплексів протиракетної оборони Patriot. Про це повідомляє Український тиждень з посиланням  на Польське радіо.

Зазначається, що в рамках системи протиповітряної оборони «Вісла» Польща має намір закупити протиракетні установки Patriot, що перебувають на озброєнні Армії США і армій країн-союзників, які виробляє концерн Raytheon.

Віце-міністр національної оборони Польщі Бартош Ковнацький повідомив, що до кінця року можливо буде підписаний відповідний контракт. Ковнацький пояснив, що переговори з США стосуються контракту на близько 30 мільярдів злотих ($8,1 млрд), і що в кожній державі такого роду переговори тривають дуже довго.

За його словами, в останні два місяці спостерігається прискорення вирішення цього питання.

«Польща на сьогоднішній день займає рішучу позицію щодо закупівлі ракет. В даний час в області протиповітряної оборони ми практично беззбройні», – сказав Ковнацький.

Віце-міністр оборони також додав, що в переговорах з США бере участь цілий штаб людей, але необхідно взяти до уваги, що в цілому переговорний процес досить складний, враховуючи нюанси юридичної системи.

Нагадаємо, про попередні домовленості США й Польщі щодо закупівлі  сучасних зенітно-ракетних комплексів Patriot стало відомо в липні.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.