Пекін попередив про негативні наслідки підриву принципу «одного Китаю»

Канцелярія держради КНР у справах Тайваню заявила в середу, що будь-яка протидія або підрив принципу «одного Китаю» загрожують серйозними негативними наслідками миру і стабільності в районі Тайванської протоки.

Пекін попередив про негативні наслідки підриву принципу «одного Китаю»
15 Грудня 2016 10:12Головне,Світ,Статті

Про це передає УНН з посиланням на Голос Америки.

Обраний президент США Дональд Трамп заявив у неділю, що Сполучені Штати не зобов’язані дотримуватися давньої позиції, яка передбачає, що Тайвань є частиною єдиного Китаю.

Представник канцелярії Ань Феншань заявив на прес-конференції, що «дотримання принципу «одного Китаю» є політичною основою розвитку китайсько-американських відносин».

«Якщо ця основа буде порушена або підірвана, то про здорові, стабільні відносинах між Китаєм і США не може бути й мови, а мир і стабільність в Тайванській протоці опиняться під серйозною загрозою», – додав він.

Раніше Пекін заявив, що «вкрай занепокоєний» ремаркою обраного президента США Дональда Трампа про те, що Сполучені Штати можуть перестати дотримуватися політики «одного Китаю», відповідно до якої Вашингтон вважає Китай і Тайвань однією країною з двома політичними системами.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель закликала новообраного президента США Дональда Трампа не ставити під питання довготривалу політику «одного Китаю».

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.