Павелко: Нинішні власники Динамо вже позичають гроші на утримання клубу

Президент ФФУ Андрій Павелко розповів про конфлікт з Григорієм Суркісом та про свій вклад в український футбол.

Павелко: Нинішні власники Динамо вже позичають гроші на утримання клубу
25 Квітня 2018 22:05Головне,Спорт,Статті

«Справа в тому, що предметна розмова про проведення в Києві фіналу Ліги чемпіонів відбулась під час візиту Мішеля Платіні в Україну восени 2014 року. В той момент Анатолій Коньков вже самоусунувся від виконання своїх обов’язків президента ФФУ, а я, по суті, був в.о. голови федерації. У підсумку в березні 2015-го на Конгресі мене обрали президентом ФФУ, і всю документацію підписував вже я. Також наша команда брала активну участь у формуванні гарантій і зобов’язань для УЄФА.

Треба сказати, що двічі ми були дуже близькі до того, щоб втратити право на проведення фіналу Ліги чемпіонів. Останній раз – коли виникла «маріупольська справа». У мене в УЄФА відкрито запитували: якщо у вас в країні небезпечно грати в футбол, то, може, краще перенести фінали найпрестижніших клубних турнірів в іншу країну?

Немає ніякого протистояння Динамо і ФФУ. Є боротьба особисто Григорія Суркіса за повернення контролю над федерацією футболу. В його оточенні придумали історію, щоб протиставити тих, хто симпатизує Динамо, федерації футболу. Але це штучна історія. Наприклад, я теж належу до числа тих, хто симпатизує київському гранду. Адже Динамо – це не команда Суркіса! Це гордість України, цей клуб люблять у всій країні. Але, наприклад, Дніпро грав у фіналі Ліги Європи, Шахтар і зовсім виграв Кубок УЄФА. А якими здобутками на міжнародній арені в останні роки може похвалитися київський клуб?

Проблеми, які переживає зараз Динамо, впевнений, пов’язані тільки з менеджментом. Давайте згадаємо – на початку 90-х брати Суркіс отримали Динамо абсолютно безкоштовно. Разом з клубом їм відійшло ще чимало активів. Говорити про дивіденди, які вони витягли як господарі такої легендарної команди, не доводиться.

Знаю, наприклад, що зараз нинішні господарі Динамо вже позичають гроші на утримання клубу у багатьох олігархів і при цьому не поспішають їх віддавати. Хоча на замовні матеріали проти мене і інформаційну війну з ФФУ кошти знаходяться», – цитує президента ФФУ MatchDay.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.