Чергове свавілля забудовника у Львові: вул. Єфремова, 80

У Львові в одному із тихих та мирних районів життя мешканців вул. Єфремова, 80 є нестерпним.

al6BizVYdbk
3 Серпня 2016 20:20Cуспільство,Головне,Кримінал,Статті

Ми вже не раз публікували матеріал щодо масової забудови нашого міста, проте ця історія викликає особливі сентименти. Пані Галина із чоловіком Орестом звернулись до антизабудовних активістів із проханням допомогти їм, адже вже багато років вони потерпають від своїх сусідів.

На даний момент справа дістала нове дихання, адже їхній сусід Лисий Володимир Ципринович із своєю дружиною продовжують своє незаконне будівництво.

Ситуація складається так, що на спільній території горе-бізнесмен фактично замуровує зі всіх сторін житло пенсіонерів. Раніше за даною адресою Володимир Лисий незаконно зробив добудову зі сторони вулиці, де відкрив бар. Підтвердженням цьому є рішення суду, яке в 2012 все ж таки забудовнику вдалось скасувати. Однак на даний момент приміщення здається під оренду. В єдиному державному реєстрі фізичних осіб зазначено, що це основний дохід забудовника. Попри це Володимир Ципринович надає послуги таксі (чоловік їздить на позашляховику марки Lexus) та має власне кафе у центрі міста, про що нам відомо також із офіційних джерел. Зараз подружжя Лисих захопило половину спільної прибудинкової території, яку повністю забудувало. В той час, коли ми намагались взяти коментар у місцевих жителів, дружина забудовника вирішила викликати поліцію, очевидно, не бажаючи допустити донесення інформації про незаконне будівництво до широкої громадськості.

Чергове свавілля забудовника у Львові: вул. Єфремова, 80

Незважаючи на погрози зі сторони забудовників, пані Галина намагається прорвати бюрократичну стіну та довести діло до справедливого завершення.

Щодо погроз, то старші люди неодноразово чули у свою сторону лайливі слова. Дружина забудовника Лиса Леся Миколаївна при можливості не забуває скаржитись поліції на пенсіонерів та грозитись виселенням останніх із їхнього будинку. Це не дивно, адже для повного функціонування запланованої будови Лисому Володимиру потрібен доступ зі сторони території, на якій проживають старші люди.

«Він (забудовник) ставить капітальні споруди на червоних лініях (комунікаціях), кілька разів створював реальну загрозу їхньому життю через те, що комунікації в будинку спільні», – коментує інцидент Ярина Волошин, активістка ГО «Народна Дія».

Із документів, які нам надали пані Галина із паном Орестом, можемо зробити висновки, що відповідних дозвільних документів у Лисого Володимира бути не може. Це підтверджують відповіді із Державної архітектурно-будівельної інспекції та копії генерального плану. Інформаційний портал Прометей буде і надалі тримати вас в курсі перебігу цієї резонансної справи.

Катя Бенюк,
спеціально для Прометея.

Наше відео з місця подій:

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.