Отруєння поблизу Солсбері: пара отримала велику дозу Новачка

Британська поліція заявила, що 44-річна Дон Стерджесс, яка напередодні померла після отруєння Новачком, отримала велику дозу нервово-паралітичної речовини.

Отруєння поблизу Солсбері: пара отримала велику дозу Новачка
11 Липня 2018 10:46Головне,Світ,Статті

Як повідомляє НВ з повідомленням на ВВС, 45-річний Чарлі Роулі, який також отруївся Новичком, все ще перебуває в критичному стані.

Поліція продовжує пошуки контейнера з речовиною, який, на їхню думку, пара брала в руки.

Відзначається, що ключовим місцем пошуку є квартира пари. Напередодні експерти проводили там обшук в захисних костюмах, працюючи по 30 хвилин через спеку.

Правоохоронці також розповіли, що напередодні евакуювали одну з машин біля будівлі, але «у громадськості немає причин для хвилювання».

Раніше стало відомо 44-річна Дон Стерджесс померла в лікарні після отруєння Новачком.

Британський прем’єр-міністр Тереза Мей повідомила, що вона була «приголомшена і шокована» смертю, яка сталася після отруєння Сергія Скрипаля та його дочки Юлії в Солсбері.


Нагадаємо, 30 червня з будинку в Еймсбері госпіталізували пару – 45-річного Чарлі Роулі і 44-річну Дон Стерджесс. 4 липня британська влада публічно оголосила, що пара піддалася впливу невідомої речовини.

Аналізи у військовій лабораторії Портон-Даун показали, що чоловік і жінка були отруєні нервово-паралітичною речовиною групи Новачок.

Британська поліція повідомила, що постраждала пара піддалася впливу нервово-паралітичного речовини в результаті контакту із зараженим предметом. Правоохоронці готуються до тривалого розслідування цієї справи. Пріоритетною метою поліція ставить визначення джерела отруєння.

Еймсбері розташований за 15 кілометрів від Солсбері, де 4 березня колишній російський агент Сергій Скрипаль і його дочка Юлія були отруєні нервово-паралітичною речовиною.

У Лондоні заявили, що робочою лінією що сталося, не вважається нецілеспрямованим замахом. Швидше за все, пара британців постраждала від залишків речовини Новачок, яким були отруєні колишній офіцер ГРУ і його дочка.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.