Організаторів Олімпійських Ігор-2018 попередили про загрозу кібератак

Кіберзлочинці намагалися вкрасти дані учасників та організаторів Олімпіади.

Організаторів Олімпійських Ігор-2018 попередили про загрозу кібератак
8 Січня 2018 22:36Головне,Спорт,Статті

Розробник антивірусної продукції McAfee попередив організаторів зимових Олімпійських ігор-2018 про загрозу кібератак. Про це повідомляє Український тиждень з посиланням на BBC.

Зазначається, що хакери намагалися вкрасти дані учасників та організаторів Олімпіади.

«Впродовж останнього місяця електронні листи, заражені шкідливим програмним забезпеченням, були відправлені організаціям, пов’язаним з іграми в Пхенчхані», – йдеться у заяві розробника антивірусної продукції McAfee.

Кіберзлочинці відправили листи з «троянами», в яких радили «відкрити текстовий документ» корейською мовою. Як стверджують розробники, одним з одержувачів вірусного листа виявився організатор хокейного олімпійського турніру.

«Хакери намагалися обдурити одержувачів, вказуючи, що електронні листи прийшли з Національного контртерористичного центру Південної Кореї, який у той час проводив антитерористичні навчання в регіоні», – інформує ВВС.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.