Опальний Кива очолив відому українську партію

Колишній голова департаменту протидії наркозлочинності Нацполіції України та чинний радник МВС Ілля Кива стверджує, що він очолив Соціалістичну партію України.

Опальний Кива очолив відому українську партію
8 Липня 2017 20:32Головне,Політика,Статті,Україна

Як він написав на своїй сторінці у Facebook, рішення щодо нового лідера СПУ було ухвалено на з’їзді політсили. Про це повідомляє 24 канал.

«Чому я роблю цей крок? Я впевнений, що саме політичними засобами можна вдосконалювати й реформувати державний апарат, полегшувати життя трудящих, відновлювати соціальну справедливість, подолати владу олігархів, укріпити обороноздатність нашої Батьківщини», – підкреслив Кива.

За його словами, після того, як він її очолив, СПУ поверне собі передові позиції на українському політичному полі та стане важливим інструментом змін в країні.

«Ми захистимо право народу на гідне та безпечне життя.А всі мої колеги і соратники, як на фронті, так і в системі МВС, можуть розраховувати на мою всебічну підтримку. Разом до перемоги!» – додав новоспечений політик.

Зауважимо, що наразі на офіційному сайті Соціалістичної партії немає жодної згадки про Киву, а її головою поки є Петро Устенко.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.