Нове керівництво збільшило витрати на Євробачення на 200 мільйонів

Частина працівників Національної суспільної телерадіокомпанії України, що готувала проведення «Євробачення-2017», заявила про вихід із проекту через зміни у кошторисі конкурсу, зокрема через непрозоре проведення тендерів.

Нове керівництво збільшило витрати на Євробачення на 200 мільйонів
15 Лютого 2017 22:43Cуспільство,Головне,Кримінал,Статті

Про це в ефірі Громадського розказав перший заступник генерального директора НСТУ Олександр Харебін.

За його словами, це сталось після призначення нового керівництва, яке почало блокувати роботу команди організаторів.

«Останньою краплею стало фактично розуміння того, що нашими руками за нашою спиною хочуть підписати ті угоди, які для нас неприйнятні. Коли скасовуються тендери, коли скасовуються угоди з постачальниками, які запропонували найнижчу ціну. Коли ми побачили підписаний кошторис видатків, який фактично зріс на 200 млн за місяць після призначення нового керівництва – це неприпустимо», – сказав він.

Як приклад, Харебін навів скасування договору з німецькою компанією на будівництво трибун для проведення Євробачення. А новий конкурс був проведений, за його припущенням, з урахуванням пропозицій лише одного підрядника.

При цьому Хаберін зауважив, що на всі запитання щодо ухвалення того чи іншого рішення не було жодної відповіді.

«Ми дуже хочемо, щоб Україна провела це шоу, і щоб весь світ побачив, що наша держава спроможна це зробити. І наші суперечки з новопризначеним керівником Павлом Грицаком (заступник керівника НСТУ з питань проведення «Євробачення-2017» – ред.) не мають заважати Україні приймати це шоу», – додав він.

Нагадаємо, що 13 лютого частина організаторів «Євробачення-2017» оголосила, що припиняє роботу над проектом.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.