Німецька прокуратура: підозрюваний у нападі в Дортмунді росіянин діяв самостійно

Німецькі прокурори вважають, що підозрюваний у нападі на футбольну команду в Дортмунді росіянин діяв самостійно.

Німецька прокуратура: підозрюваний у нападі в Дортмунді росіянин діяв самостійно
21 Квітня 2017 16:46Головне,Світ,Статті

Про це повідомила прес-секретар прокуратури Фрауке Келер, передає Європейська правда з посиланням на The Associated Press.

За її словами, згідно з останньою інформацією, немає «ніяких ознак щодо можливих спільників або співучасників» зловмисника.

Нагадаємо, прокуратура Німеччини підтвердила факт затримання 28-річного чоловіка, який має громадянство Німеччини та Росії, за підозрою у скоєнні нападу на гравців німецького футбольного клубу «Боруссія” в Дортмунді.

За даними слідства, він не є екстремістом, а діяв суто з корисливих міркувань. Зокрема, він мав намір заробити на знеціненні акцій «Боруссії» внаслідок вибухів.

Нагадаємо, 11 квітня біля автобуса німецького футбольного клубу «Боруссія» сталося три вибухи, коли він від’їжджав від готелю напередодні матчу Лігі чемпіонів.

Згодом на місці вибухів знайшли записку, в якій невідомий бере на себе відповідальність за подію.

Генеральна прокуратура Німеччини кваліфікувала вибухи, що сталися у Дортмунді, як теракт.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.