Незрячі львів’яни готові перекривати дорогу через свавілля місцевої влади

У вівторок, 14 червня, о 15.00 год. у Львові на вулиці Торф’яна, 23 відбудуться збори незрячих мешканців, тема зустрічі: «БЕЗДІЯЛЬНІСЬ І СВАВІЛЛЯ МІСЬКОЇ ВЛАДИ».

m_for_ua_com_389be
13 Червня 2016 13:11Головне,Новини

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє львівський журналіст, керівник організації «Центр експертних досліджень «Тема» Роман Онишкевич, передає кореспондент Львівського порталу.

Як повідомляється, люди живуть в жахливих умовах – готові провести по своїх квартирах і показати. «На всі звернення, щоб хоч підлогу відремонтували чи тріщини в стінах позалатували – чиновники здебільшого «відморожуються». Натомість днями у рамках оголошеної мером «боротьби з незаконними забудовами» їм ще й опечатали гаражі, котрі, згідно з законом, незрячі громадяни мають право мати на відстані до 60 метрів від місця проживання. Так би мовити, «до з’ясування обставин». Люди дуже злі. Готові перекривати вулицю Чорновола», – йдеться у повідомленні.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.