Недолугість влади, або Хто відкриє перекриту вулицю?

Здавалось, мешканці Сахарова, 70 після перемоги над недобросовісним забудовником нарешті отримають свій спокій. Однак, як виявилось, рано радіти.

Забудова на Сахарова
15 Липня 2016 11:52Cуспільство,Головне,Статті

Після численних поразок у судах і конфліктів із мешканцями забудовники припинили будівництво, залишивши недобудований підвал, паркан навколо будмайданчика і… перекриту вулицю.
Вже рік активні мешканці отримують відписки від різних відомств, які перенаправляють дану проблему один до одного.

Забудова на Сахарова
Так, Франківська райадміністрація скеровує жителів до поліції, у свою чергу, поліція скеровує до департаменту житлового господарства ЛМР, а ті взагалі вперше за 10 років чують, що зобов’язані якимось чином звільняти вулиці і знову ж таки відправляють в райадмінстрацію. Поки бюрократи переписуються по колу, вулиця досі перекрита і це створює аварійні ситуації.
Дана історія наглядно показує всю недолугість влади, оскільки знаходиться надзвичайно багато причин ніяк не реагувати, коли їм цього не хочеться. Франківська районна адміністрація стверджує, що відкрити вулицю зобов’язна патрульна служба, оскільки вони відповідають за це, патрульна служба не розуміє до чого тут вони, адже в міській раді видавали дозвіл на встановлення паркану і вони ж повинні той паркан зносити. У ЛМР, з іншого боку, пояснюють, що це земля райадміністрації і вони відповідають за відкриття вулиці.

Забудова на Сахарова

«Тобто якщо я зараз привезу бетонні брили і перекрию центр міста, ніхто не зможе їх забрати, яким би доконаним не був факт незаконності моїх дій?» – дивується ситуації Ірина Юзик, помічниця Надії Савченко. Для чиновників це питання звучало риторично.

Підключивши громадських активістів і депутатів, мешканці востаннє спробували налагодити дії з чиновниками. І це виявилось результативно, оскільки голова райадміністрації погодився провести виїздну комісію на перекритій вулиці. І це би мав бути кінець бюрократичним перепискам, оскільки всі головні герої зберуться разом і будуть думати над вирішенням даної проблеми.

Затоплений підвал на Сахарова
Проте мешканці вже не надто вірять владним структурам, тому під час даної комісії готують проведення толоки, на якій власними силами відкриють незаконно перекриту вулицю. А заодно і продемонструють злагодженість дій між собою та активістами.
Чим завершиться толока, ми, журналісти ІА Прометей, обов’язково ще напишемо.

Катя Бенюк, спеціально для Прометея.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.