Нацбанк назвав найризикованіші галузі економіки

Найбільш ризикованими і фінансово нестійкими галузями української економіки є будівництво, операції з нерухомістю та комунальні послуги, повідомляє в НБУ в річному звіті.

e6953af62f161549614500398894cdc0
11 Червня 2016 15:44Cуспільство,Головне,Статті

«Найбільші ризики платоспроможності притаманні будівництву, операціям з нерухомістю та машинобудуванню – тут спостерігається найбільші боргові навантаження і порівняно низька прибутковість або збитковість. Фінансово нестійкими також є підприємства з високим впливом державного регулювання виробництва і постачання енергії та газу, комунальні послуги», – відзначають в документі, проаналізованому Gazeta.ua.

За даними Нацбанку, будівництво і нерухомість знаходяться на другому місці за обсягами заборгованості за кредитами українським банкам – близько 120 млрд грн, при цьому частка негативних кредитів становить 44%.

Згідно зі звітом, найбільше зростання операційного збитку в 2014–2015 роках зафіксовано у компаній сфери нерухомості і будівництва. Так, за дев’ять місяців минулого року – майже до 30%.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.